Toegankelijkheidslinks Ga naar de hoofdinhoud

Pameijer Media interviewt dj Armin van Buuren na pianoconcert bij Muziekwerf

27 maart 2026

Onlangs gaf Armin van Buuren een pianoconcert bij Muziekwerf. Pameijer Media kreeg de bijzondere kans om hierbij aanwezig te zijn én de wereldberoemde dj en producer te interviewen. Het optreden was een bijzonder eenmalig moment binnen het programma van Muziekwerf. Sinds november 2025 maken cliënten van Pameijer Media namelijk wekelijks muziek bij Muziekwerf. Dit project is op dit moment in de pilot fase.

Pianoconcert bij Muziekwerf 

Wat dit interview extra speciaal maakt, is dat de vragen zijn bedacht door cliënten van Pameijer Media zelf. Het gesprek werd afgenomen door Ekin. Het was een inspirerende ontmoeting tussen een internationaal bekende artiest en jonge makers die zelf actief bezig zijn met muziek. 

Geschiedenis Muziekwerf en missie

Muziekwerf bestaat nu 1,5 jaar en biedt een werkplaats voor jonge Rotterdammers om hun muzikale talent te ontwikkelen. Creatie, productie en presentatie staan hierbij centraal. De locatie beschikt onder andere over een professionele opnamestudio, een leslokaal en meerdere repetitieruimtes. De Muziekwerf is bovendien gevestigd in een bijzonder gebouw met een rijke geschiedenis. Het pand werd oorspronkelijk in 1951 gebouwd als Doopsgezinde kerk en heeft sindsdien een nieuwe culturele bestemming gekregen.

Groepsnummer Pameijer Media ‘Jij vindt de kracht’

Er is toegewerkt naar een belangrijke moment: de eerste gezamenlijke track van Pameijer media, ‘Jij vindt de kracht’, die vanaf livegang op alle grote streamingplatforms te beluisteren is (link). Ook is hierna de eerste vlog uitgekomen waarin de kijker kan zien hoe dit nummer werd gemaakt (link).

Samenwerking Muziekwerf

Het muziek pilot project tussen Pameijer en Muziekwerf is door een samenwerking tussen Pameijer en Muziekwerf tot stand gekomen De visie van Pameijer is daarin heel belangrijk, zoals eigen regie. Er is voor gekozen om veel digitaal muziek te maken met muzieksoftware programma’s zoals Fl studio. Het aanleren van digitale muziekvaardigheden is laagdrempeliger dan bijvoorbeeld gitaar leren spelen. Daarnaast hebben veel cliënten veel ervaring met het werken met software. Zo werken de cliënten wekelijks aan hun muzikale ontwikkeling. Op dit moment wordt er vooral veel hiphop en R&B gemaakt door de cliënten.